День захисту дітей – це не лише 1 червня, а кожен день, особливо з 24 лютого. Ця війна зробила наших дітей дорослими. Ми маємо повернути їм щасливе дитинство у мирній країні, – Сергій Борзов

1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

“Ця війна зробила наших дітей дорослими. – зазначає Начальник ОВА Сергій Борзов.- Ніби все як завжди – літо, канікули… Але тепер вони Діти війни…Наші діти, які мріяли про Чорне море в Одесі, Затоці, Миколаєві…Тепер знають, що море там заміноване, купатись не можна… Наші діти говорять, як наші бабусі та дідусі, коли починали свої розповіді зі слів «пам’ятаю, до війни…»

І хочуть повернутись додому…”

Наші діти розуміють слова «голод», «блокада», «крилата ракета»…

І хлопчик з Маріуполя питає: чи йому можна всю воду з пляшки допити?…

Наші діти звикають до звуків сирен. Самі встановлюють на телефоні програму «Повітряної тривоги». Досі рахують втрати ворога, збиті літаки… Маленькі переселенці з Харкова за пару тижнів на Вінниччині нарешті почали знову нормально засинати… Без страху.

Наші діти малююють війну, співають «Червону калину» і мріють про Перемогу. Тепер для них супергерої – наші військові. Їхні батьки…

Очільник області підкреслив: “Щасливе дитинство у мирній Україні – це ми маємо повернути. Нашим дітям – новому поколінню. І діти нам вірять! Вони з’являються на світ, щоб зробити його кращим. І нас – щасливими! Сьогодні окремо хочу подякувати усім, хто працює з дітьми. Це освітяни та соціальні працівники, дитячі лікарі, психологи та волонтери, благодійники та меценати, аніматори й багато-багато інших. День захисту дітей – це не лише 1 червня. З 24 лютого – кожного дня… Робіть приємні спогади дітям про найкращий період життя. Знаходьте добрі слова та більше часу для дітей. Здійснюйте їхні дитячі мрії! Вони ще встигнуть бути дорослими”.

Залишити відповідь