Весняний призов 2022 у Жмеринському районі

Весняний призов 2022 у Жмеринському районі

В Україні з 01 квітня 2022 року стартує весняний призов.  Жмеринський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки пояснює деталі: кому, коли та для чого необхідно явитися до районних ТЦК та СП або їх відділів.

Там зазначають, що з метою дотримання вимог керівних документів щодо військового обліку призовників в умовах воєнного стану, визначення реального стану наявних призовних ресурсів, надання права на отримання відстрочок від призову з різних обставин в ході проведення заходів призову навесні 2022 року та відповідно до Указу Президента України від 29.12.2021 року №687\2021 “Про звільнення у запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році”, у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації, введенням воєнного стану та проведенням загальної мобілізації:

усім громадянам чоловічої статті, не чекаючи повістки, впродовж 10 днів з початку весняного призову, які постійно або тимчасово проживають (внутрішньо переміщені особи) на території Жмеринського району, яким у період чергового призову виповнилось 18  років та які ще не досягли 27-ми річного віку, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу раніше за різних обставин, прибути обов’язково на призовну дільницю, відповідно до місця приписки: Жмеринського РТЦК та СП, першого відділу (м. Бар), другого відділу (м. Шаргород).

Це потрібно, виключно, для уточнення облікових даних та проходження медичної комісії. При собі мати посвідчення про приписку до призовної дільниці та паспорт громадянина України.

Наголошуємо, що відправок призовників  до лав Збройних Сил України та інших військових формувань навесні 2022 року не планується.

Залишити відповідь