Заклади позашкілля Вінниччини відновлюють у змішаному режимі свою роботу

Заклади позашкілля Вінниччини відновлюють у змішаному режимі свою роботу

Керівники гуртків займаються не лише зі своїми учнями, але й дітьми, які вимушено залишили домівки. Маленькі українці, як уміють і можуть, намагаються наблизити перемогу. Своєю творчістю гріють душі дорослих, надають їм сил.

🔸У Бершадському будинку культури відбувся благодійний ярмарок. Було дуже багато людей, які купували смаколики, сувеніри, саженці квітів та кущів, обереги, броші, одяг, кімнатні рослини.Купували за ціною на багато більшою чим коштувала та чи інша річ і не просили решти. Були такі, які просто давали гроші і нічого не купували. Це свідчить про згуртованість людей, про готовність допомагати ЗСУ, про любов до України.

🔸Колектив Бершадської станції юних техніків також долучився до спільної справи та за три години часу зуміли передати організаторам ярмарку 2 600 грн.

🔸КЗ «Дашівська станція юних техніків» провела конкурс малюнків серед молодших вихованців «Ми за мир».

🔸Барський міський Центр позашкільної роботи з дітьми та підлітками підтримує наших захисників та в’яже їм теплі шкарпетки.

🔸Вихованці Оратівського будинку дитячої творчості зробили оберіг для України.

🔸У Будиноку школярів м.Могилева-Полільського займаються 63 дитини-ВПО. Керівники гуртків додатково проводять заняття у центрах тимчасового розміщення біженців. Складений та оприлюднений графік роботи керівників гуртків з дітьми,які вимушено залишили свої домівки.Разом із гуманітарною допомогою, організованою волонтерами громади, діти відправили на передову малюнки та подарунки, виготовлені власноруч.Вихованці хореографічних гуртків готують патріотичний флешмоб.

🔸Педагоги Калинівського будинку дитячої творчості проводять онлайн майстер-класи для гуртківців та усіх діток-переселенців, щоб відволіктись та задіяти свої умілі рученята творчістю задля перемоги.

Залишити відповідь