Вінниччина отримала черговий гуманітарний вантаж для надання медичної допомоги

Вінниччина отримала черговий гуманітарний вантаж для надання медичної допомоги

VAC апарати, витратні матеріали до них та сучасні перев’язуаальні матеріали для лікування ран при важких вогнепальних та вибухових травмах отримали для Вінниччини

Це стало можливим завдяки завдяки особистому зверненні Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА до закордонних виробників та спільній фвнансовій підтримцв UBC Group Ukraine і UBC Group Poland .

«Це дуже необхідні матеріали для лікування ран за сучасними стандартами. Зараз медицина мало використовує марлю та бинти, адже марля та вата – це трохи історичне. Ці перев’язувальні матеріали створені з використанням нових технологій – еластичних, перфорованих, нетканих полотен на полімерних засадах і металізованих покриттях», – зазначає Перший заступник начальника ОВА Наталя Заболотна.

Вони здатні:

підтримувати оптимальну вологість;

забезпечувати газообмін;

видаляти надлишок вологи і раневого ексудату;

запобігати вторинному інфікуванню;

забезпечувати безболісне і атравматичне зняття.

Усе це створює умови для швидкого загоєння ран, а значить, страхують від рубців, поява яких можливе внаслідок тривалого загоєння рани при застосуванні традиційних перев’язувальних засобів.

Загалом, вартість апаратів та матеріалів, які надали UBC Group, складає 29 800 євро.

Наталя Заболотна подякувала усім причетним за допомогу: «Дуже вдячна за ініціативу, супровід усього процесу від пошуку виробників за кордоном до замовлення та доставки Марині Драчевській. Також дякую за розуміння важливості наявності цих речей у військовому шпиталі та пошук партнерів Чаленку ДмитруБачила учора ці засоби в дії у шпиталі. Це вкрай потрібна річ, яку спільно вдалось зробитиСлава Україні! Слава ЗСУ!»

Залишити відповідь