Про підтримку територіальної оборони Жмеринського району

Про підтримку територіальної оборони Жмеринського району

Про підтримку територіальної оборони Жмеринського району

Виконуючи Закон України «Про основи національного спротиву» та доручення голови облдержадміністрації Сергія Борзова, керівник району територіальної оборони Інна Цимбал провела робочу зустріч та обговорила нагальні питання з начальником територіального центру комплектування та соціальної підтримки Тарасом Андрійчуком, командиром батальйону територіальної оборони Михайлом Посвятенком, в.о. голови районної ради Віктором Мурашком та відповідальними особами.
Михайло Степанович доповів присутнім про стан формування батальйону військовими, упорядкування робочих місць та визначив першочергові проблеми, які необхідно вирішувати сьогодні, для створення нормальних умов праці бійців батальйону ТрО, який дислокується на базі КНП «Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай» Вінницької обласної ради» с. Маньківці, Северинівської сільської територіальної громади Жмеринського району. Першочерговим завданням є забезпечення штатного підрозділу батальйону оргтехнікою, сейфами та автомобілем. Інна Володимирівна пообіцяла всіляко сприяти та допомагати спільно з керівниками органів місцевого самоврядування вирішувати усі нагальні питання, з якими буде звертатися керівництво батальйону ТрО.
Станом на 17 лютого усі міські, селищна та сільські ради Жмеринського району прийняли Програми, передбачивши кошти для фінансування територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву: Жмеринська міська рада передбачила 4 млн. гривень, Шаргородська міська рада передбачила 1 млн. гривень, Барська міська, Северинівська, Мурафська, Джуринська сільські, Копайгородська селищна рада кожна з яких виділили по 100 тис. гривень, Станіславчицька – 80 тис. гривень.
На нараді також піднімалося питання функціонування штабу територіальної оборони Жмеринського району в перехідний період та основні задачі на 2022 рік, про які повідомив присутніх Тарас Михайлович Андрійчук.

Leave a Reply