Любов до України єднає нас!

Любов до України єднає нас!

Відповідно до Указу Президента України 16 лютого оголошено Днем єднання, Нове свято започатковано з метою посилення консолідації українського суспільства, а також зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість українців.

Сьогодні по всій Україні піднято національні прапори, одягнуто синьо-жовті стрічки аби показати усьому світові нашу єдність та згуртованість.

Колектив працівників Жмеринської райдержадміністрації приєднався до патріотичного флешмобу. Біля будівлі райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України – символу свободи і волі, віри та сили українського народу. Почесне право підняти жовто-блакитну святиню було надано учаснику бойових дій на сході України, старшому сержанту Гауфу Дмитру Юрійовичу.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять українських патріотів, які віддали своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність.

Із вітальним словом виступив Євгеній Дубовий, заступник голови Жмеринської райдержадміністрації, який привітав присутніх зі святом, наголосивши, що сьогоднішній день особливо важливий для нашої країни, для кожного з нас.

Об’єднавшись сьогодні, ми показали усьому світу, що український народ непереможний і лише в єдності наша сила. До привітань приєднався начальник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Тарас Андрійчук, який закликав пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України.

Тисячі життів! І все заради єдиної мети – жити в мирній, спокійній та процвітаючій Україні!

Далі почесною ходою учасники зібрання з гордістю пронесли державну святиню центром міста. Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення найкращих сподівань і трудових звершень.

Миру, добра і процвітання нашій країні! Слава Україні!

Залишити відповідь