У Северинівській сільській територіальній громаді відкрили поліцейську станцію

У Северинівській сільській територіальній громаді відкрили поліцейську станцію

Сьогодні, у рамках реалізації проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» відбулося урочисте відкриття поліцейської станції у с. Северинівка Жмеринського району, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

У важливій для територіальної громади події взяли участь Народний Депутат України Ірина Борзова, голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, керівник ГУ Нацполіції області Іван Іщенко, голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал та голова Северинівської територіальної громади Василь Малярчук.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію населених пунктів даної громади. Зокрема –  це 19 сіл із населенням понад 7900 жителів.

Поліцейський офіцер громади – це ще один крок у реформуванні Нацполіції. Проект передбачає, що офіцер громади повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Сподіваємося, що реалізація цього нового постійно діючого проєкту дозволить забезпечити зв’язок громади і поліцейського, який направлений на забезпечення якісних умов життя, безпеки, вчасного реагування на будь-які ситуації, даючи можливість людям відчувати впевненість і безпеку у своїй оселі, населеному пункті, громаді.

Залишити відповідь