Відбулася робоча зустріч

Відбулася робоча зустріч

27 січня відбулася робоча зустріч голови Жмеринської районної державної адміністрації Інни Цимбал із представниками Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області, а саме: заступником начальника управління– начальником відділу інституційного аудиту Максименюк Оленою Михайлівною та начальником відділу моніторингу запланованого контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Косач Інною Ярославівною.

До зустрічі долучилися заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Вадим Соляник та заступник голови районної ради Віктор Мурашко.

Під час зустрічі обговорили питання проведення освітньої реформи та роль органів місцевого самоврядування і виконавчої влади у забезпеченні якості освіти та формуванні довіри суспільства до української освіти.

Представниками Служби було презентовано та вручено очільниці району порадник «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти», який був розроблений Державною службою якості освіти України спільно з командою українсько-швейцарського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE).

Залишити відповідь