З 22 січня Вінницьку область віднесено до зони «Помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки

З 22 січня Вінницьку область віднесено до зони «Помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки

На території області спостерігається стрімке зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом та на інші гострі респіраторні вірусні інфекції, яке розпочалось на 2-му тижні року.

Впродовж зазначеного періоду в області зареєстровано 2655 випадків захворювання. Рівень захворюваності в цілому по області склав 174,4 випадки на 100 тис. населення. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність по області зросла у 2,3 рази. Серед захворілих 153 дитини, проти 51 випадку за 1-й тиждень року.Впродовж поточного тижня захворюваність продовжувала зростати. За 5 діб поточного тижня в області вже зареєстровано 4075 випадків. Серед захворілих 526 дітей.

За результатами лабораторних досліджень з 30 позитивних зразків, які минулого тижня були направлені для подальшого дослідження в референс-лабораторію вірусологічних досліджень ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», у 14 випадках виявлено мутований штам коронавірусу (Омікрон) серед жителів м.Вінниця, Вінницького, Іллінецького та Бершадського районів.Приймаючи до уваги циркуляцію на території області штаму (Омікрон) слід очікувати подальше зростання захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.Про посилення карантинних обмежень на період впровадження «Помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території Вінницької області, відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» йшлося 22 січня 2022 року на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під керівництвом голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова.

Комісією рекомендовано органам виконавчої влади та місцевого само вдування розглянути на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС питання щодо посилення контролю (впровадження додаткових обмежувально-карантинних заходів) за виконанням протиепідемічних заходів на підприємствах, установах, організаціях та на транспорті, суб’єктами господарювання передбачених для «Помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до Постанови № 1236 (із змінами). Зокрема органам управління освітою територіальних громад спільно з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, вищої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності розглянути питання щодо запровадження заборони відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, окрім учнів 1-4 класів закладів середньої освіти та здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.

22Поделились: 7НравитсяКомментироватьПоделиться

Leave a Reply