Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА: Як виглядає взимку дорога Р-08, яку торік відремонтували

Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА: Як виглядає взимку дорога Р-08, яку торік відремонтували

Автострада – саме ця компанія зробила сучасним і комфортним автошлях, що сполучає Немирів і Ямпіль на Вінниччині, та веде до кордону з Молдовою. У 2021 році Автострада відновила його у рекордний термін – 125 км (разом з двома територіальними дорогами) відремонтували за 90 днів! Задля цього працювали на об’єкті у режимі 24/7.

До робіт було залучено близько тисячі співробітників та задіяно 700 одиниць техніки і механізмів. Також у ході ремонту відновили вісім мостових споруд і облаштували інфраструктуру в 20 населених пунктах.

Завдяки «Великому будівництву» дороги України змінюються! Це те, чого чекали давно. Як і спорудження Ямпільского мосту, що з’єднає Україну та Молдову та пройде над річкою Дністер. Група компаній Автострада виграла тендер наприкінці липня 2021-го. У 2022 році Ямпільській стане наймасштабнішим проектом «Великого будівництва» на Вінниччині.

Як розповів в інтерв’ю засновник компанії Автострада – Максим Шкіль, земля там була приватна, горішник та ліс, складні грунти, бурхлива річка — тобто проект складний не лише технічно, а й юридично з точки зору підготовки до початку основних будівельних робіт. «Однак за серпень 2021 року ми викупили всю потрібну землю, – пояснює Максим Шкіль, – компенсували втрати державі, узгодили питання з власником горішника, вирішили низку юридичних питань. Зараз уже йдуть масштабні земельні роботи, ми зробили підходи до мосту і почали буріння свердловин для встановлення паль. Плануємо вести основне будівництво у 2022 році, але цей процес, як і проект загалом, багато в чому залежить від молдовської сторони».

#ВеликеБудівництво_Вінниччина#Великебудівництво#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського

Залишити відповідь