Завдяки «Великому будівництву» на Вінниччині відновлюється дорожна інфраструктура громад, – Сергій Борзов

Завдяки «Великому будівництву» на Вінниччині відновлюється дорожна інфраструктура громад, – Сергій Борзов

29 грудня Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА разом із Іриною Борзовою Народним депутатом України оглянули стан об’єктів «Великого будівництва».

Зазначена програма Президента України продовжує змінювати інфраструктуру населених пунктів Вінниччини.

Так, у рамках «Великого будівництва» для проїзду та пішохідного руху відкрито міст у селі Немія на в’їзді до Могилева-Подільського.«Щиро вітаю вас, адже це стратегічно важливий міст для Могилева-Подільського. Якби його не було, то доводилося б рухатися в об’їзд через Ямпіль. Цей міст був відновлений саме завдяки програмі Президента України «Велике будівництво», втілення якої має гарні результати», – зауважив Сергій Борзов під час зустрічі.

У свою чергу, міський голова Могилева-Подільського Геннадій Глухманюк зазначив: «Зараз ми можемо порівняти, що тут було раніше, і відмінності справді вражаючі. Мешканці нашої громади дуже вдячні за те, що такий великий об’єм роботи було розпочато і були виконано вчасно».

Про відновлення об’єкта розповів Анатолій Вакар – керівник групи компаній «Автострада», яка виступає підрядною організацією.«Міст є одним із елементів автошляху М – 21 Виступовичі – Житомир – Могилів Подільський. Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття на ділянці 413 – 418 км.

Роботи почали виконувати у травні. Зокрема, було розширено ширину проїжджої частини з 6,3 м до 8 м та низку інших робіт, а також з нуля побудовано новий пішохідний міст поруч. Наразі об’єкт повністю введений в експлуатацію як для пішоходів, так і для водіїв транспорту. Ті технологічні роботи, які ще виконуються, не створюють незручностей та будуть завершені протягом місяця».Зауважимо, що міст, яким зараз рухається автомобільний транспорт, був побудований ще у 30-х роках минулого століття. До цього часу його не ремонтували.Як зазначив Анатолій Вакар, цей об’єкт має історичну цінність, тож вдалося внести зміни до проекту задля збереження та підсилення конструкції.Наразі максимальне розрахункове навантаження мосту становить 70 тонн, проте він здатний витримати і більше, адже випробовується споруда з потрійним навантаженням, тобто здатна витримати і 200 тонн.Загалом, під час капітальної реконструкції об’єкта було виконано ремонт монолітної залізобетонної арки, влаштування накладних плит, деформаційних швів, перехідних плит, гідроізоляції, металевого бар’єрного огородження, покриття проїзної частини з ЩМА-20, укріплення конусу насипу бетоном та низку інших.

Зауважимо, що саме в рамках програми «Велике будівництво» почали звертати увагу не лише на дороги, а й мости.

Звертаючись до керівника підрядної організації та усіх причетних до реконструкції, очільник області та народний депутат України подякували за вчасне виконання робіт.Серед найбільш масштабних проектів на 2022 рік – спорудження мосту Ямпіль-Косеуць, який належить до топ-об’єктів «Великого будівництва» України.«Наше головне завдання – до кінця 2022 року збудувати Ямпільський міст через Дністер, який з’єднуватиме Україну та Республіку Молдова», – підкреслив очільник області.На сьогодні група компаній «Автострада» готова розпочати основні роботи одразу після узгодження точки примикання мосту з молдовської сторони.

#ВеликеБудівництво_Вінниччина#Великебудівництво#ВеликебудівництвоПрезидентаЗеленського

Leave a Reply