У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині оновлено дитячий садочок «Теремок» Гайсинської громади

У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині оновлено дитячий садочок «Теремок» Гайсинської громади

Вчора, 16 грудня, Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, перебуваючи із робочою поїздкою в Гайсинському районі, оглянув готовність об’єктів «Великого будівництва».

Дошкільний навчальний заклад був включений до зазначеної програми Президента України у 2020 році. Наразі завершено реконструкцію дитячого садочка «Теремок» у м. Гайсині.

«Сьогодні справді визначна подія для Гайсинської громади. Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» на реконструкцію садочка були виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку в обсязі майже 14 млн грн. Також були залучені фінансові ресурси і з міського, і з районного бюджету – 5,2 млн. грн та 2,8 млн. грн відповідно. Загальний обсяг фінансування – понад 22 млн. грн. Відтепер оновлений дитячий садочок, а це додатково 110 місць, працюватиме для усіх дітей Гайсинської територіальної громади», – зауважив Сергій Борзов.

Важливо, що реконструкція приміщення виконана за всіма вимогами доступності. Крім цього, в рамках проекту президентської програми «Велике будівництво» передбачено застосування енергозберігаючих заходів. Це дозволить скоротити споживання теплової енергії на опалення будівлі та обумовить зниження витрат на теплозабезпечення.

Очільник області також додав, що до кінця грудня поточного року планується відкрити ще два заклади дошкільної освіти – у м.Бар та в Сутисках. #ВеликеБудівництво_Вінниччина

Залишити відповідь