Відбувся щорічний звіт голови Северинівської територіальної громади

Відбувся щорічний звіт голови Северинівської територіальної громади

Вчора, 14 грудня 2021 року голова Жмеринської районної державної адміністрації Інна Цимбал, будучи запрошеною на звіт голови Северинівської сільської територіальної громади Василя Малярчука, засвідчила громаді глибоку пошану та підтримку усіх починань громади.

Інна Володимирівна акцентувала увагу, що поточного року Северинівська громада отримала значний фінансовий ресурс з державного бюджету на функціонування та розвиток: так із майже 67 млн. грн. бюджету громади – 41,7 млн. грн. надійшли саме із державного бюджету, в тому числі за сприяння Народного депутата України Ірини Борзової до громади направлено 5,3 млн грн. за рахунок коштів мінсоцекономрозвитку, а це 8% річного бюджету громади.

Вказаний ресурс направлено на облаштування водогону в селах Кудіівці та Олександрівка, облаштування спортивного поля Чернятинської школи, спортивних майданчиків у кожному селі громади.

Голова поінформувала, що і жителі громади за поточний рік отримали 23 млн. грн. державних допомог, відзначила колосальну проведену роботу Управлінням соціального захисту населення РДА щодо нарахування допомоги вразливим категоріям населення громади, тісну співпрацю служби у справах дітей райдержадміністрації із територіальною громадою щодо забезпечення та створення належних умов для прийомних сімей, координацію дій відділом з питань гуманітарної сфери апарату Жмеринської райдержадміністрації в питаннях розвитку спортивного напрямку, освіти, культурно-масових заходів.

Звітність та відповідальність перед територіальною громадою є одним із принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні. Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кожен голова територіальної громади звітує перед усіма жителями своєї громади щодо виконання наданих йому та раді в цілому повноважень.

Тому Василь Малярчук у своєму звіті зазначив, що все що зроблено за звітний період є результатом колективної роботи не тільки сільського голови, а й кожного депутата, постійних комісій, сесійної діяльності, виконавчого комітету селищної ради та громадського активу громади. Було пройдено складний процес формування громади, як такої, у плані вміти жити разом, планувати бюджет, створювати структуру, забезпечувати соціальні блага та суспільні потреби, створювати комфортні умови проживання та розвиватися і зростати разом.

Очільник громади подякував кожному, хто підтримував на цьому шляху, кожному жителю громади. Кожен своєю наполегливою працею, своїм талантом, розумом та ініціативою дбає і вболіває за своє село, за свою малу Батьківщину».

У ході сесії, за активну підтримку розвитку територіальної громади, грамотами Жмеринської райдержадміністрації та районної ради були нагородженні: фермер с. Хатки Заєць Сергій Васильович, депутати Северинівської сільської ради Король Владислав Васильович та Підгаєць Владислав Вячеславович.

Приємно відзначити те, що громаді вдалося реалізувати основне із запланованого та визначити плани на майбутнє для розбудови процвітаючої громади.

Надіємося і на подальшу співпрацю та взаєморозуміння у різних сферах діяльності, надійне партнерство та толерантність у відносинах.

Leave a Reply