8 грудня 2021 року відбувся ІІ тур спільного партнерського проекту Вінницького обласного центру зайнятості та Економічного факультету ДонНУ ім. В. Стуса – «Мій перший брендинговий проект».

8 грудня 2021 року відбувся ІІ тур спільного партнерського проекту Вінницького обласного центру зайнятості та Економічного факультету ДонНУ ім. В. Стуса – «Мій перший брендинговий проект».

В рамках даного туру учні 8-10 класів Жмеринського району в режимі онлайн презентували свої брендингові проекти та показали високий рівень командної роботи, творчий потенціал та глибину проведених досліджень.

На розсуд поважного журі свої презентації представляли команди Шаргородської гімназії, Жмеринської школи №2 та Северинівського ліцею.

В окремій творчій номінації «Ідея оживає» свою авторську роботу презентувала учениця Жмеринської школи №3 Сліпенька Аліна. Її креативна та високопрофесійна робота не залишила байдужим нікого, вона отримала найвищі бали від всіх членів журі  та була нагороджена Дипломом у номінації «Ідея оживає ».

Загалом, високу якість робіт відзначили не лише викладачі університету та фахівці служби зайнятості, а й роботодавці.

Жмеринські школи та Северинівській ліцей в номінації «Мій перший брендинговий проект» розробили варіанти нового бренду для «Равликової долини» підприємця  Валентини Клецко. Роботи, які були надані школярами для участі в конкурсі, за висновками членів журі, виділялись креативністю, новизною, сучасністю та мали високу якість виконання, сам роботодавець під час рецензування відмітила, що використає ідеї дітей для створення бренду свого підприємства.   

Шаргородська гімназія представила брендинговий проект сільськогосподарського підприємства ПП ШПАК. В своєму виступі школярі використали елементи театралізованої постановки, що додало особливого шарму презентації розробленого бренду.

За результатами презентацій та підсумками балів журі, Шаргородська гімназія та Северинівський ліцей набрали однакову кількість балів. При додатковому оцінюванні робіт експертами ДонНУ, визначили, що в ІІІ тур переходить команда Шаргороської гімназії.

Вітаємо!

Leave a Reply