Спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард» у Браїлові – знаковий об’єкт президентської програми «Велике будівництво» – Сергій Борзов

Спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард» у Браїлові – знаковий об’єкт президентської програми «Велике будівництво» – Сергій Борзов

Будівельний майданчик спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард», що у Браїлові, Голова ОДА Сергій Борзов відвідує не вперше, адже цей довгобуд зрушив з місця та почав відновлюватись швидкими темпами лише завдяки програмі «Велике будівництво» Президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, що будівлю колишнього дитсадочку ніяк не могли реконструювати з 2018 року. Цьогоріч, за сприяння народного депутата України Ірини Борзової, проєкт реконструкції включили до президентської програми, в межах якої на спорткомплекс у Браїлові вже  виділили  майже 10 млн грн з ДФРР. Місцевий бюджет забезпечив 1 млн грн.

«Ми бачимо сьогодні зовсім інший стан  об’єкта,- зауважив Сергій Борзов , оглядаючи будівництво разом з народним депутатом Іриною Борзовою та керівниками Жмеринського району.- Хочу ще додати, що наразі потрібен ремонт комунальної дороги, аби до відкриття спортивного комплексу в кінці грудня до нього був забезпечений  під’їзд».

Представники місцевої виконавчої влади, у свою чергу, запевнили, що   до завершення реконструкції СК «Авангард» відремонтують ділянку дороги, яка прилягає до спорткомплексу.

 «На даний час роботи  по будівництву спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» на стадії завершення,- зазначив профільний заступник Голови ОДА Олександр Піщик. – Зроблена вентиляція, проводяться роботи з опорядження території, встановлюється вуличне освітлення. Об’єкт плануємо здати в експлуатацію до кінця року».

Підрядники виконали на кінець листопада 90% робіт, тож до Нового року жителі Браїлова матимуть на місці довгобуду оновлений об’єкт спортивної інфраструктури, побудований за останніми стандартами.

Залишити відповідь