Вакцинуйтесь – цим ми рятуємо не лише себе, а й своїх близьких, – Сергій Борзов

Вакцинуйтесь – цим ми рятуємо не лише себе, а й своїх близьких, – Сергій Борзов

Про епідситуацію в області та темпи вакцинації поінформував Голова обласної державної адміністрації під час щоденного брифінгу.

Очільник області зазначив, що в Україні хвиля коронавірусу йде на спад.

«Це теж помітно і у Вінницькій області, хоча ми досі перебуваємо у червоній зоні. 659 випадків COVID-19 виявлено минулої доби. На жаль, показник кількості летальних випадків не зменшується. Вчора померло 23 вінничанина», -повідомив Сергій Борзов.  

Він також додав, що наразі залишається навантаження на медичну систему: 2910 ковідних ліжок в опорних лікарнях області. В реанімації зараз зайняті – 140 ліжок. Там потрібен кисень – без нього пацієнти не зможуть дихати… Понад 100 тисяч вінничан хворіє. Більше 14 тисяч лікуються амбулаторно.»

«Сьогодні хочу окремо подякувати усім бригадам, які вакцинують вінничан. Медики працюють без вихідних. До речі, вчора героїнею новин стала 99-річна Фросина Захарівна з села Демидівка. Найстарша вакцинована вінничанка. Аби не заразитись жінка вирішила вакцинуватися. До речі, її фельдшерка Ірина Стужук на власному прикладі показала, що вакцинація – це безпечно. Щеплення зробила уся родина, навіть 16-річна донька. Фельдшерка працювала в ковідній бригаді. Вона бачила, як ковід впливає на здоров’я людей. Бережіть себе! Вакцинуйтесь – цим ми рятуємо не лише себе, а й своє оточення.Своїх близьких і рідних», – зазначив Сергій Борзов.

Залишити відповідь