Фермерство – це покликання та професія на все життя

Фермерство – це покликання та професія на все життя

Сьогодні, 23 листопада, голова Жмеринської районної державної адміністрації Інна Цимбал, яка не залишається осторонь проблем аграріїв району, спільно із заступником Євгенієм Корнійчуком здійснили робочу поїздку у фермерське господарство «Кравчук В.С.», с. Жуківці.

Під час зустрічі з його керівником Віктором Кравчуком, досвідченим аграрієм та активним громадським діячем, йшла мова про стан справ, перспективи розвитку та подальше розширення господарства. Далі представники районної влади оглянули господарство, поспілкувалися із працівниками.

Зазначимо, що ФГ «Кравчук В.С.» займається вирощуванням зернових, бобових та олійних сільськогосподарських культур на угіддях у 1000 га. Наразі в господарстві тривають жнива.

Принагідно, за дорученням голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, Інна Володимирівна привітала Віктора Степановича із професійним святом – Днем працівників сільського господарства та, вручивши Почесну грамоту, побажала достатку, гарної погоди, чудових врожаїв, адже від цього залежить добробут нашого Жмеринського краю та всієї України.

Залишити відповідь