Продовжується оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

Продовжується оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

Сьогодні, 11 листопада відбулася робоча нарада під головуванням Інни Цимбал,  голови Жмеринської РДА з питань оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій населення.

В нараді взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення, начальник Служби у справах дітей Олег Школяр, начальник відділу з питань гуманітарної сфери Аліна Лукова та начальник відділу цифровізації та комунікацій з громадськістю Руслан Осіпчук.

На сьогоднішньому засіданні обговорювалися питання щодо першочерговості надання безкоштовних путівок на оздоровлення та відпочинок до Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода Гвардія» та Державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» дітям, які потребують особливої соціальної увагу та підтримки,  оформлення відповідних документів перед відправленням дітей до оздоровчих закладів.

11 листопада управлінням соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації направлено  4 дітей  із багатодітних сімей Шаргородської ТГ та 1 дитина, позбавлена батьківського піклування із Станіславчицької ТГ на оздоровлення та відпочинок  до  Міжнародного дитячого центру «Артек», а 12 листопада  планують заїхати на оздоровлення до Українського дитячого центр «Молода гвардія» двоє  дітей із Шаргородської ТГ, 1 – Станіславчицької ТГ та 4 – Жмеринської ТГ.

В частині реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчого періоду  за бюджетні кошти на відпочинок було направлено 113 дітей пільгових категорій Жмеринського району.

Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Залишити відповідь