Сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів «Годину безбар’єрності» з міністрами

Сьогодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів «Годину безбар’єрності» з міністрами

«В Україні змінюються підходи до інтеграції людей з маломобільних груп та створюється все більше можливостей для самореалізації. Важливу роль у просуванні безбар’єрності відіграє мова. Слова, які ми вживаємо в комунікації про інклюзивність, багато що говорять про наше суспільство, інститути, культуру, толерантність», – зазначив Денис Шмигаль.

У ході «Години безбар’єрності» Радниця – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна представила членам Уряду «Довідник безбар’єрності» – гід із коректного спілкування, розроблений за ініціативи першої леді Олена Зеленська.

За підсумками засідання прем’єр-міністр доручив представникам органів влади дотримуватися принципів безбар’єрної мови у своїй роботі, зокрема, під час надання громадянам державних послуг.

Нова етика спілкування – це коли не буде місця дискримінаційним чи стереотипним фразам, коли ми розумітимемо, що повага до людей проявляється не лише у словах, а й у жестах, тоні, емоціях, поглядах.Безбар’єрність не обмежується доступом до фізичних об’єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе різні категорії мислення та взаємодію з іншими людьми, як з рівними.

«Довідник безбар’єрності» у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива. Для більшого – заходьте за посиланням: https://bf.in.ua/#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree

Залишити відповідь