50 тисяч захисних масок передали для лікарів та освітян Жмеринського району

50 тисяч захисних масок передали для лікарів та освітян Жмеринського району

8 жовтня голова Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна спільно із головою релігійної громади «Джерело надії» Юрієм Нартовським у м. Жмеринка передали близько 30 тис. захисних масок для лікарів Жмеринської центральної районної лікарні та Центру первинно медико-санітарної допомоги. Такими ж захисними масками планують забезпечити освітян усього Жмеринського району.

«Ми вже не вперше співпрацюємо з медичними закладами у Жмеринському районі. Протягом 15 років ми періодично надаємо допомогу лікарням. Зокрема, передаємо ліжка, візочки, матраци, постільну білизну та багато іншого. Цього разу ми отримали захисні маски у кількості 50 тисяч від християнської місії «Nordic Harvest Mission», – мовив Юрій Нартовський.

Голова райдержадміністрації Інна Цимбал розповіла, що завдяки підтримці народної депутатки Ірини Борзової адміністрація виступила гарантом для передачі масок з-за кордону до України.

«Ми гарантували Міністерству соціальної політики, що дані маски не реалізуватимуться для продажу, а будуть направлені, як благодійна допомога для людей, які їх потребують», – акцентувала Інна Володимирівна

COVID-19 – наш спільний ворог, і він не поділяє людей ні за яким статусом, а враженим ним може бути кожен

Під час зустрічі з лікарями Юрій Нартовський розповів, що сам перехворів на COVID-19, висловив слова вдячності лікарям, а також наголосив: «COVID-19 – наш спільний ворог, і він не поділяє людей ні за яким статусом, а враженим ним може бути кожен. Представники християнської місії «Nordic Harvest Mission» завжди запитували, як саме складається ситуація у нас в Україні та передавали допомогу. Мені хочеться, щоб ці маски послужили захистом для медичних працівників, адже ви у зоні ризику. Нехай вони послужать вам на благо у порятунку життя людей».

Від імені колективів працівників медичних закладів за представлену допомогу подякували головний лікар Центральної районної лікарні Ростислав Боровський та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Султанов.

Єдиним надійним методом попередження важкого перебігу хвороби залишається вакцинація

Залишити відповідь