У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині відремонтують об’їзну дорогу Мазурівка-Тульчин, – Сергій Борзов

У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині відремонтують об’їзну дорогу Мазурівка-Тульчин, – Сергій Борзов

Ще одну об’їзну дорогу навколо районного центру відремонтують у рамках програми «Велике будівництво» у Вінницькій області.Йдеться про автошлях Мазурівка-Тульчин – 5,8 кмАвтомобільна дорога загального користування місцевого значення О-02-21-08 Мазурівка-Тульчин км 0+000 – км 5+800 проходить між населеними пунктами м. Тульчин та с. Мазурівка, а також частково через с. Марусине.«Дорогу не ремонтували понад 30 років. – повідомляє Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА. – Це важливий автошлях для громади та області, адже примикає до міжнародної траси Р-08, яка веде до нового мосту через Дністер – Ямпіль-Косеуць – з України до Молдови.

Об’їзна Мазурівка-Тульчин розвантажує транспортний потік райцентру – транспортне сполучення для промислових підприємств міста, виробників сільськогосподарської продукції».

За словами очільника області, саме інтенсивний рух (850 авт./добу) призвів до аварійної ямковості, а на деяких ділянках дорожнє покриття вже повністю зруйноване.Сьогодні дорожники проводять підготовчі роботи, очищують притрасову смугу, встановлюють прикрайкові лотки та влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття.Більшість робіт уже виконали: розширили автомобільну дорогу, влаштували нову більш жорстку основу із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом та нижній шар покриття з асфальтобетонної суміші.Дорога Мазурівка-Тульчин є перехідним об’єктом 2021-2022 років.Бригада дорожніх працівників працює у посиленому режимі із значним випередженням календарного графіку.«У планах відремонтувати дорогу у повному обсязі вже цього року. А значить – покращити комфортне життя громади. На меті – звільнення населеного пункту від транзитного транспорту, що зменшить кількість заторів у місті.

А це – безпека руху, якість повітря та термін експлуатації автомобільних доріг», – зазначає Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Залишити відповідь