Сергій Борзов: Будівництво мостового переходу Ямпіль-Косеуць за програмою Президента «Велике будівництво» вступило в активну фазу

Сергій Борзов: Будівництво мостового переходу Ямпіль-Косеуць за програмою Президента «Велике будівництво» вступило в активну фазу

Сьогодні, 29 вересня, Голова ОДА Сергій Борзов проінспектував хід будівництва мостового переходу Ямпіль-Косеуць. Будівництво мосту є стратегічним пріоритетом програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Нагадаємо, Президенти Володимир Зеленський і Майя Санду досягли домовленостей покращувати транспортний зв’язок між Україною та Молдовою. Будівництво мосту є частиною реалізації цієї стратегії.

Керівник регіону схвально відгукнувся про темпи виконання робіт прокоментувавши, що наразі будівництво вступило в активну фазу: на ділянку доставлено потужну мостобудівельну техніку, вже визначено місце, де знаходитиметься митний термінал, площею приблизно 8 га.  Це надасть можливість пропускати вантажі в обидві сторони.

За графіком підрядника, підготовчі роботи завершені – вони тривали з 1 серпня до кінця вересня. Далі – влаштування опор та прогонових будов естакад, влаштування системи водовідводу, очисних споруд, бар’єрного та перильного огородження, деформаційних швів тощо.

«Ми знаходимось на будівельному майданчику мосту Ямпіль – Косеуць. Бачимо, що поблизу будівництва постійно знаходиться наряд прикордонників. Будівельні роботи триватимуть доти, доки дозволятимуть погодні умови», – запевнив Сергій Борзов.

За словами посадовця, мостовий перехід Ямпіль-Косеуць створить додатковий комфорт для громадян обох держав, адже прискорить логістику та розширить транспортні коридори, відкривши додаткові можливості для розвитку транспортного сполучення між Україною та Молдовою.

Залишити відповідь