Продовжуються навчальні збори з військовозобов’язаними

Продовжуються навчальні збори з військовозобов’язаними


У Жмеринському районі тривають десятиденні навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони. Збори розпочались з розгортання пункту прийому особового складу (ППОС). Команди резервістів та військовозобов’язаних були відповідно оформлені, розподілені та екіпіровані. Резервісти, які вперше призиваються на навчальні збори, урочисто склали присягу на вірність українському народові.


Умови, в яких проходять збори батальйону територіальної оборони, максимально наближені до польових, але учасники зборів по бойовому налаштовані і щодня набувають навичок з військових дисциплін та вміння поводження в нестандартних ситуаціях. Навчання проводять досвідчені офіцери, які свої знання і досвід передають резервістам. Також відпрацьовується порядок дій підрозділів у випадку воєнної загрози чи запровадження правового режиму воєнного стану.
Але не одними навчаннями зайняті хлопці, для культурного відпочинку та розрядки 28 та 29 вересня на території табору лунали українські пісні та звучала запальна музика. Голова Жмеринської райдержадміністрації – начальник району територіальної оборони Інна Цимбал організувала працівників культури нашого району, які успішно виступили на імпровізованій сцені перед військовими. Серед лісу, під осіннім сонцем величенна глядацька зала, що розкинулася на зеленій траві, розмальованій жовтим листям, вмістила мужню публіку, яка щиро аплодувала творчій «армії» виконавців.

Залишити відповідь