Дію COVID-сертифікатів продовжили — тепер вони будуть актуальні до 365 днів

Дію COVID-сертифікатів продовжили — тепер вони будуть актуальні до 365 днів

Кабмін ухвалив зміни до відповідної Постанови — з 20 вересня набуває чинності. Раніше документ діяв пів року, тепер його продовжили.

Також Міністерство цифрової трансформації України разом з Міністерство охорони здоров’я України і НСЗУ Національна служба здоров’я України розробляє дві версії внутрішніх сертифікатів в Дії — жовту і зелену.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі. Жовта версія — це що?Цифровий жовтий сертифікат можна буде отримати після першої дози дводозної вакцини. Він діятиме 120 днів.А зелена?Цифровий зелений — після повного курсу вакцинації. Він діятиме 365 днів. Згідно з постановою КМУ також продовжено термін дії міжнародного COVID-сертифіката про вакцинацію. Він діятиме 365 днів від моменту щеплення.

Внутрішні COVID-сертифікати допоможуть під час карантину продовжувати працювати та розвиватися бізнесу. Це зараз нормальна практика в країнах ЄС. Ми активно працюємо над впровадженням цього функціоналу в застосунку Дія. Згодом також додамо можливість згенерувати сертифікат на порталі Дія та роздрукувати його, якщо у вас немає смартфона або вам зручніше користуватися паперовим варіантом.Як це працюватиме під час карантину — читайте на сайті Мінцифри:

Залишити відповідь