МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сектор з оборонної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року у Жмеринському районі проводиться “Місячник цивільного захисту”.

Головною метою Головною метою місячника є роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту на районному рівні, представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, територіальних громад району, галузі освіти, медицини, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації з дотриманням обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 на території району.

В ході місячника проводяться такі заходи :

– районний огляд

-конкурс серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту, за його підсумками обласний огляд-конкурс;

– виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

В навчальних закладах:

* роз’яснювальна робота, пов’язана з організацією захисту населення в умовах надзвичайної ситуації в період обмежувально-карантинних заходів щодо запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 на території району.

* виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики;

* відпрацювання проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнення і поновлення планів евакуації та приведення в належний стан найпростіших укриттів;

* дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЖМЕРИНЩИНИ!

Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті. Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів; при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само- та взаємодопомоги.

Для отримання фахової допомоги звертайтесь в консультаційні пункти з питань цивільного захисту міських, сільських, селищної рад.

Запрошуємо до спілкування із фахівцями у з питань цивільного захисту

Залишити відповідь