Свято сили, краси, здоров’я

Свято сили, краси, здоров’я

Кожен рік у вересні ми відзначаємо День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює велич сили, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, відродженню масового фізкультурного руху, наслідує славні традиції українського народу, згуртовує усіх, кого зігріває спортивний азарт.

11 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту на стадіоні Джуринської територіальної громади відбувся фінал кубку Жмеринського району з футболу між командами ФК “Джурин” – ФК “Шаргород”.

Перед початком змагань працівників фізичної культури і спорту, ветеранів спорту, а також кращих спортсменів району привітав заступник голови Жмеринської РДА Вадим Соляник, принагідно вручив грамоти і подарунки за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, сумлінну працю та з нагоди свята.

До привітань приєдналися начальник відділу з питань гуманітарної сфери апарату Жмеринської РДА Аліна Лукова та спеціаліст зазначеного відділу Василь Марчук, за сприяння яких відбувся зазначений захід. Вони привітали спортсменів та всіх, хто небайдужий до розвитку спорту в районі, всіляко підтримують спортсменів, підставляють своє надійне плече для подальших, впевнених кроків у розвиток такого динамічного виду спорту як футбол.

Зі словами привітань виступила Галина Попсуй, голова Джуринської територіальної громади, яка також не стоїть осторонь розвитку фізичної культури у ввіреній їй громаді. Очільниця зичила учасникам змагань перемоги, усім присутнім – усіляких гараздів здоров’я, наснаги і миру.

За результатами змагань І місце посіла команда ФК “Шаргород”.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо усім міцного здоров’я, фізичної активності, високих спортивних досягнень та перемог!

Залишити відповідь