Сергій Борзов: 135 мільйонів гривень уже на рахунку в обласному казначействі.«Велике будівництво» аеропорту «Вінниця» розпочинається!

Сергій Борзов: 135 мільйонів гривень уже на рахунку в обласному казначействі.«Велике будівництво» аеропорту «Вінниця» розпочинається!

Сергій Сергійович Борзов – голова Вінницької ОДА повідомляє про початок реконструкції аеропорту Вінниця: «135 мільйонів уже на рахунку в обласному казначействі! А значить є кошти для початку реконструкції летовища у 2021 році!».

Нагадаємо, що Вінниця потрапила до переліку міст програми Президента України Володимира Зеленського “ВеликеБудівництво” з розбудови регіональних авіахабів. Планується, що за кілька років у невеликих українських містах додатково з’явиться 16 аеропортів.«Перельоти в межах країни повинні стати доступними для українців, а дорога від дому до аеропорту – займати мінімум часу. Крім того, українці мають отримати можливість літати з невеликих регіональних аеропортів закордон», – про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Цього року починається робота, зокрема, в аеропортах Вінниці, Ужгорода, Полтави, Чернівців, Кривого Рогу та Житомира.«Керівництво держави ставить перед собою конкретну ціль – до 2025 року ринок внутрішніх авіаперевезень має зрости до 4 мільйонів пасажирів на рік і до 5 тисяч тонн вантажів на рік.«Аеропорт «Вінниця» давно чекає реконструкції.

Цього чекають вінничани. Завдяки «Великому будівництву» є початок змін!» – зазначає Сергій Борзов.Як і обіцяв у Вінниці Президент Володимир Зеленський, аеропорт буде оновлений за його каденції. «Коли є бажання щось змінити у державі, то і знаходять можливості «Бо це те, що залишиться людям.

Вінничанам – сучасний аеропорт!» – підкреслив очільник області.

Leave a Reply