Об’єкт «Великого будівництва» у Вінниці «СК «Здоров’я» приймає XX Спартакіаду серед команд державних службовців

Об’єкт «Великого будівництва» у Вінниці «СК «Здоров’я» приймає XX Спартакіаду серед команд державних службовців

Сьогодні, 3 вересня, в спортивному комплексі «Здоров’я» відбулось  відкриття XX Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області.

СК «Здоров’я» входить до переліку проєктів Національної програми Президента України «Велике Будівництво» і був завершений у 2020 році у співфінансуванні Державного фонду регіонального розвитку і коштів місцевого бюджету.  На реконструкцію спорткомплексу було виділено понад 36 млн грн з державного бюджету та 3,7 млн грн – з обласного. Нагадаємо, що у вересні минулого року під час візиту на Вінниччину, Президент України Володимир Зеленський особисто оглянув приміщення цього спортивного закладу, яке під час реконструкції набуло справді сучасного вигляду та функціональних можливостей для проведення змагань міжнародного класу з ігрових видів спорту.

Учасники спартакіади серед команд державних службовців Вінницької області змагатимуться сьогодні у найкращих умовах, створених у спортивному комплексі «Здоров’я». Змагання будуть проведені з 5 видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

У Спартакіаді візьмуть участь 10 команд. За підсумками змагань буде сформована збірна команда області для участі у фіналі Спартакіади 20-25 вересня 2021 року у м. Чорноморськ Одеської області.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна зазначила: «Рада вітати учасників ХХ Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування. Такі заходи проводяться для того, щоб усі ті, хто працює в органах влади, власним прикладом демонстрували те, що спорт – це модно та сучасно. Переконана, що спорту, а особливо командні види спорту, необхідні державним службовцям, адже у першу чергу це тімбілдінг, тобто вміння злагоджено працювати в рамках єдиної команди.

Наталя Заболотна підкреслила, що спорт справді має бути доступним та цікавим: «І саме за цією концепцією в державі, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, стартувала Загальнонаціональна програма «Здорова Україна». Тож такі спартакіади мають бути одним із тих важливих заходів, які спрямовані на реалізацію цієї програми. Наше основне завдання – це фінансування пріоритетних галузей спорту, який формує справді здорову націю»,- підсумувала посадовиця.

Парад учасників Спартакіади приймали також директор Департаменту гуманітарної політики ОДА Олександр Мельник та начальник профільного управління Сергій Чернявський.

Бажаємо держслужбовцям – учасникам змагань спортивних перемог та міцного здоров’я!

Залишити відповідь