Відбулась щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Відбулась щотижнева апаратна нарада при голові райдержадміністрації

Сьогодні, 03 вересня, під керівництвом голови Жмеринської районної державної адміністрації Інни Цимбал відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови Євгенія Корнійчука та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

З огляду на те, що 5 вересня, у неділю, на теренах Жмеринського району, у Браїлові відбудеться святкове закриття фестивалю «Чайковський MUSIK DAY», Аліна Лукова – начальник відділу з гуманітарних питань анонсувала мистецький захід та було обговорено всі організаційні моменти для належного його проведення.

Також у ході засідання керівники структурних підрозділів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на тижні, що минає, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення, визначили пріоритети на найближчий період. Було обговорено актуальні питання по основних напрямках діяльності структурних підрозділів, які стосувались соціальної сфери, культури, економіки, фінансового забезпечення, зокрема приведення у відповідність до чинного законодавства документації щодо діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

Окрім того, визначено низку завдань в частині належної підготовки до колегії Жмеринської райдержадміністрації, яку заплановано до проведення у жовтні.

Під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Залишити відповідь