Кожен у  своїй  громаді має опікуватися спортом заради України і майбутнього наших дітей

Кожен у своїй громаді має опікуватися спортом заради України і майбутнього наших дітей

Під таким девізом сьогодні, 02 вересня, у залі засідань Жмеринської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань організації та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у Жмеринському районі.

У нараді взяли участь начальник відділу з питань гуманітарної сфери апарату райдержадміністрації Аліна Лукова, провідний інспектор відділу Василь Марчук, спеціалісти, що відповідають за розвиток фізичної культури та спорту у відділах освіти територіальних громад та вчителі фізичної культури.

Зі вступним словом виступила Аліна Лукова, яка привітала учасників наради із початком нового навчального року та з цієї нагоди передала щирі вітання від голови Жмеринської райдержадміністрації, депутата Вінницької обласної ради Цимбал Інна. Принагідно Аліна Григорівна анонсувала мистецький захід, який відбудеться 5 вересня, у неділю, на теренах Жмеринського району, у Браїлові – це святкове закриття фестивалю «Чайковський MUSIK DAY», який проходить за підтримки Народного депутата Ірини Борзової та Сергія Борзова – голови Вінницької ОДА.

Далі Аліна Григорівна ознайомила із системою роботи відділу з питань гуманітарної сфери Жмеринської РДА у напрямку розвитку фізкультурно – споривної роботи та плідну співпрацю із територіальними громадами в зазначеному напрямку.

Василь Марчук спільно із учасниками наради обговорили організацію та проведення районних молодіжних спортивних ігор (Гімназіада) у 2021 -2022 навчальному році та участь територіальних громад в обласній Гімназіаді і, зокрема, працівників освіти. Разом з тим, було обговорено та визначено території проведення районних змагань.

Окремим блоком було обговорено організацію та проведення туристичного зльоту серед працівників освіти Жмеринського району.

Залишити відповідь