Допомога багатодітним малозабезпеченим сім’ям до першого вересня.

Допомога багатодітним малозабезпеченим сім’ям до першого вересня.

Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації інформує.

6 серпня набрала чинності постанова КМУ № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей», якою запроваджено виплату з 2021 року одноразової грошової допомоги у розмірі 2000 грн. на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Постановою затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Виплату цієї одноразової грошової допомоги здійснюватиме Мінсоцполітики за рахунок коштів бюджетної програми 2501030 “Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення”.

         Який розмір допомоги?

Грошова допомога надаватиметься одноразово у 2021 році у розмірі  2 000 гривень на дитину.

Розмір одноразової грошової допомоги не включатиметься до доходів під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім’ї (домогосподарства).

         Хто зможе отримати таку допомогу?

Одноразова грошова допомога:

– виплачуватиметься багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

– призначатиметься на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік  6 – 18 років (включно).

          Як отримати допомогу?

Виплата одноразової грошової допомоги проводиться управлінням  захисту населення райдержадміністрації  за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.

Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації перерахує бюджетні кошти на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

         Таку допомогу у розмірі 2000 гривень одержать 205 багатодітних малозабезпечених родин – мешканців Жмеринського району  для підготовки до школи 539 дитини у сумі 1078689,00 грн..

Більш детальну інформацію щодо виплати допомоги можна отримати за телефонами: (04332)5 20 09.

Залишити відповідь