Наша  мета – створення безпечного середовища у кожній громаді

Наша мета – створення безпечного середовища у кожній громаді

Під таким гаслом вчора відбулась зустріч голови Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал із керівником Головного Управління Нацполіції Вінницької області, полковником поліції Іваном Володимировичем Іщенком, який завітав з робочим візитом на Жмеринщину аби тут, на місці, виробити спільні важелі, які сприятимуть подоланню тих викликів, які ми маємо зараз чи матимемо згодом та разом із цим досягти нового рівня в охороні публічного порядку і мати значні досягнення у боротьбі зі злочинністю, а ще обговорити не менш важливе питання – це підвищення рівня довіри громадян до правоохоронних органів.

Зі вступним словом виступила очільниця району та охарактеризувала позитивні зміни, які відбулись останнім часом у Жмеринському районі та зазначила, що сьогоднішня зустріч – це приклад ефективної співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування із правоохоронними органами.

У своєму виступі головний поліцейський області довів до відома особового складу Жмеринського відділення поліції та усім присутнім мету приїзду та наголосив, що пріоритетним завданням для нього є те, щоб кожний мешканець Вінниччини почував себе безпечно і захищено, мав зворотній зв’язок із поліцією і завжди вчасно отримав допомогу. Принагідно висловив щирі слова подяки всьому особовому складу, який наполегливо несе нелегку поліцейську службу та забезпечує спокій наших громадян та підкреслив, що завжди відкритий до конструктивного діалогу та співпраці.

Під час зустрічі виступив Анатолій Присяжнюк, начальник Жмеринського районного відділу поліції ГУНП у Віницькій області, який довів до відома учасників зібрання оперативну обстановку та стан безпекової ситуації на території обслуговування та наголосив на зниженні рівня злочинності на 20%.В рамках реформування української національної поліції на території Жмеринського району відбувається реалізація проекту «Поліцейський офіцер громади» в частині відкриття поліцейських станцій, яких наразі є 6: Жмеринська ТГ – Курилівці, Браїлів, Станіславчицька ТГ – с. Станіславчик, Барська ТГ – м. Бар, с. Ялтушків, Шаргородська ТГ – с. Сл. Шаргородська.

Підводячи підсумки наради, Інна Володимирівна привітала усіх присутніх із Днем Незалежності України, побажала миру, процвітання та порозуміння.

Залишити відповідь