Відбувся круглий стіл.

Відбувся круглий стіл.

Вчора 18 серпня, під головуванням Інни Цимбал , голови Жмеринської РДА відбувся круглий стіл на тему: “Якісна школа: готовність та спроможність до змін”, за участю керівників органів управління освіти Жмеринського району, представників Жмеринського районного управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Жмеринського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, КНП «Жмеринська центральна районна лікарня», КНП «Жмеринський МЦ ПМСД» Жмеринської міської ради.

Засідання розпочалось з виступу Інни Цимбал, яка озвучила актуальні питання підготовки до нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Інна Володимирівна звернула увагу на зміни, які відбулися у законодавчій базі щодо ліквідації закладів освіти у сільській місцевості. Одним із важливих елементів реформування системи шкільного харчування це модернізація шкільних харчоблоків. Таким чином за рахунок державної субвенції, яка була спрямована на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” в школах Жмеринського району зроблений капітальний ремонт їдалень, закуплено нове обладнання для харчоблоку.

Також обговорили такі питання:

– алгоритм запровадження системи управління безпечного харчування НАССР та внесення змін до норм харчування у закладах освіти;

– вакцинація педагогічних працівників проти Covid-19, види вакцин та проти покази до щеплень.

– стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки в навчальних закладах Жмеринського району;

– використання засобів індивідуального захисту.Обговорили також питання розвитку національно-патріотичного виховання у районі, було також презентовано досвід молодіжного центру Квадрат у Вінниці, спрогнозували співпрацю

Інна Володимирівна подякувала усім присутнім за співпрацю та побажала творчого натхнення, миру та гарного святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Залишити відповідь