Відбувся мистецький пленер «Кращий художник / The Best artist»

Відбувся мистецький пленер «Кращий художник / The Best artist»

Сьогодні, 16 серпня, за ініціативи Сергія Борзова – Голови Вінницької облдержадміністрації відбувся V міжнародний мистецький пленер «Кращий художник / The Best artist», що впродовж чотирьох років проходить на теренах Вінниччини та є унікальним проектом, який немає аналогів в Україні та світі з метою формування культурного іміджу України як європейської держави шляхом розвитку культурних взаємовідносин та презентацій кращих зразків художнього мистецтва.

З привітальним словом до учасників пленеру виступив Євгеній Дубовий – заступник голови Жмеринської РДА. та побажав художникам постійно знаходити натхнення для свого мистецтва, завжди мати бажання творити і перетворювати цей світ.

Кращі художники світу на своїх полотнах відтворювали наймальовничіші куточки нашої Жмеринщини. Об’єктами мистецької інтерпретації учасників стали не лише міські пейзажі та визначні історичні місця, але й пам’ятки культурної спадщини краю. Одним таким місцем став палац Вітославських – Львових у с. Чернятин, Северинівської громади та Троїцький Браїлівський жіночий монастир у с.Браїлів Жмеринської громади.

Приємно відзначити, що художники є справжніми ентузіастами своєї справи!

Leave a Reply