Немирівський міст відкриють до Дня Незалежності

Немирівський міст відкриють до Дня Незалежності

Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області нарощує темпи виконання ремонтних робіт і має амбітний план завершити капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) – Немирів км 2+247 до 30-річниці Незалежності України.

Це один із об’єктів проєкту програми Президента України Володимира Зеленського . Немирівський міст розташований на в’їзді до Немирова та є частиною дороги, що сполучає місто із трасою державного значення Стрий-Тернопiль-Кропивницький-Знам’янка. Крім того, споруда збудована в охоронній зоні пам’ятки архітектури XIX століття «Електростанція і млин».

Це один з перших парових млинів-електростанцій на території України. Ще у квітні дорожники поставили собі за мету до Дня Незалежності України відкрити рух через міст. Працювали і працюють швидкими темпами без вихідних з дотриманням усіх вимог. І якісно! Щодня інженери контролюють хід виконання робіт на об’єкті. Наразі мостовики влаштовують тротуар для пішоходів на підходах, залізобетонну монолітну плиту відкосних стінок, монтаж бортового каменю.

Для безпеки руху пішоходів влаштовують бар’єрне огородження. По завершенню всіх робіт, на проїзній частині споруди, буде влаштований новий дорожній одяг. Розмітку нанесуть на всій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий-Немирів-Кропивницький-Знам’янка)-Немирів на км 1+000 – 2+690, яку відремонтували торік. Це комплексне оновлення дорожньої інфраструктури у Немирові завдяки президентській програми «Велике будівництво»!

Зовсім скоро самі побачите і відчуєте!

Залишити відповідь