Онлайн – нарада

Онлайн – нарада

Сьогодні, 30 липня, Євгеній Корнійчук, заступник Голови Жмеринської РДА та завідувачка сектору з оборонної роботи та цивільного захисту  Наталя Яковець взяли участь в онлайн – нараді під час якої було підбито підсумки роботи комісії Державної служби України з надзвичайних ситуаційт щодо комплексної перевірки з питань організації заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

   Заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький зазначив,   Що комісією перевірено ефективність реагування на надзвичайні ситуації шляхом відпрацювання ввідних, під час яких залучалися органи управління та сили служб цивільного захисту районів, територіальних громад та об’єктів.

    Виявлені недоліки  наразі усунуті, надані методичні рекомендації для подальшого ефективного функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.

    Сергій Здітовецький відзначив,  що загалом наша область отримала позитивну оцінку за результатами перевірки. Посадовець висловив подяку усім причетним службам за високий професіоналізм та злагоджену співпрацю.

Залишити відповідь