Громадську  раду при Жмеринській райдержадміністрації створено

Громадську раду при Жмеринській райдержадміністрації створено

Головою Жмеринської районної державної адміністрації Інною Цимбал було ініційовано створення Громадської ради при Жмеринській райдержадміністрації як консультативно – дорадчого органу щодо забезпечення  проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.

Сьогодні, 28 липня, відбулися Установчі збори із формування нового складу Громадської ради. 

         Цьому передувало цілеспрямоване проведення ініціативною групою відповідної  підготовчої та роз’яснювальної  роботи в частині  формування нового складу Громадської ради, до якої  ввійшло 15 представників  інститутів громадянського суспільства. 

         Відразу ж новообрані члени Громадської ради провели своє перше організаційне засідання, де було обрано голову, його заступника та секретаря.

Шляхом голосування головою Громадської ради обрано Анатолія Паламарчука, голову Жмеринської районної організації ветеранів, заступником – Вікторію Греськову. голову ГО «ОТГ для нас», м. Бар, секретарем – Антоніну Плахотнюк, голову профспілки працівників освіти Северинівської ТГ.

    Крім того, на засіданні було вирішено низку інших питань стосовно діяльності Громадської ради та  узгоджено  дату наступного засідання.

Залишити відповідь