Найбільший у світі фотоконкурс наближається! УВАГА!!!

Найбільший у світі фотоконкурс наближається! УВАГА!!!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до конкурсу, завантажити власні фотографії, показати унікальність історико-культурних об’єктів нашого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження. 

     «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.

     Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

     Конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства із конкурсних списків. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який період часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.  Переможці конкурсу отримають цінні призи.

       Організатори конкурсу сподіваються, що щорічне проведення конкурсу «Вікі любить пам’ятки» не тільки дозволить зібрати велику кількість фотографій – пам’яток, але й допоможе українцям пізнати забуті сторінки своєї історії, краще пізнати рідний край і спонукатиме бережно ставитися до надбань рідної культури.

       У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні. Найкращими за якістю, композицією, енциклопедичністю, журі обрало світлини пам’яток, що розташовані у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та місті Київ.

📍Як взяти участь –  дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.photo

📍Детальніший регламент конкурсу: http://rules.wlm.photo

Leave a Reply