Тимошенко поставив завдання вчасно завершити усі об’єкти “Великого будівництва”-2021

Тимошенко поставив завдання вчасно завершити усі об’єкти “Великого будівництва”-2021

Під час селекторної наради заступник голови ОП, координатор програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” Кирило Тимошенко наголосив, що стосовно жодного об’єкта терміни здачі змінюватися не будуть. Про це повідомляється на сайті Президента.

“Він поставив завдання пришвидшити стан реалізації на тих об’єктах, де не оголошені чи тривають торги, не підписані договори, не розпочаті будівельно-монтажні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Кирило Тимошенко додав, що 28 знакових об’єктів “Великого будівництва” готові на понад 80% до 30-річчя незалежності у кожному регіоні, але декільком областям потрібно прискорюватися.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко також попросив голів ОДА у найближчі дні надати дані щодо максимум двох найбільш пріоритетних об’єктів зі стовідсотковою готовністю проектно-кошторисної документації та експертизою, з актуальною вартістю робіт, матеріалів і послуг та підготувати документи для оголошення тендерів.Йдеться про програму “Велика реставрація”, яка є складовою “Великого будівництва”.

Ткаченко також нагадав, що Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету та спрямувала 1 млрд грн на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини національного значення, що перебувають у комунальній власності

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко повідомив, що за три роки у рамках “Великої реставрації” планується відбудувати та реставрувати 150 об’єктів культурної спадщини – замків, фортець, музеїв і так далі. На 2021 рік бюджетом передбачено виділити 2 мільярди гривень на реалізацію програми.

Залишити відповідь