У  Жмеринці відбулися відпрацювання НС

У Жмеринці відбулися відпрацювання НС

21 вересня в ході комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб Жмеринського району відбулось відпрацювання практичної ввідної щодо дій органів управління та служб цивільного захисту Жмеринського району у разі надзвичайної ситуації.

    За тактичним задумом о 14.37 на АЗС «Окко» відбувся умовний вибух з подальшим виявленням « загиблих». Було повідомлено служби 101, 102, 103, 104 та міський відділ по надзвичайних ситуаціях та цивільного захисту населення Жмеринської міської ради.

     До ліквідації наслідків вибуху на АЗС міста були залучені особовий склад пожежно-рятувальної частини, медики, енергетики і служба газу. Органами національної поліції було вжито заходів з обмеження дорожнього руху біля місця аварії та дотримання правопорядку.

     «Надзвичайна подія» була оперативно ліквідована, всі задіяні служби із поставленим завданням впорались», – було зазначено на підсумковому засіданні та надано рекомендації щодо проведення аналогічних практичних навчань в межах району.

Залишити відповідь