Головне для нас – безпека людей

Головне для нас – безпека людей

21 липня в актовій залі Жмеринської районної державної адміністрації відбулась нарада із підведення підсумків перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, спеціалізованих служб цивільного захисту у Жмеринському районі

Під головуванням Інни Цимбал , голови Жмеринської райдержадміністрації, за участі Євгена Лінчевського, заступника голови комісії Сергія Денисенко, секретаря комісії, заступника директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергія Дев’ятого, членів комісії головного управління ДСНС, керівного складу цивільного захисту району, керівників служб було почергово дано оцінку кожної ланки або структурного підрозділу цивільного захисту району.

    Як зазначено, під час перевірки було виявлено певні недоліки та недопрацювання, однак у підсумку комісія ДСНС відзначила належний рівень підготовки усіх екстрених служб, координації дій та організації роботи щодо ліквідації ймовірної надзвичайної ситуації та констатувала готовність Жмеринської районної державної адміністрації до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у мирний час та в особливий період. Окрім того члени комісії надали відповідні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та удосконалення ефективності відповідних дій.

     На завершення Інна Володимирівна відмітила, що нещодавно створений Жмеринський район гідно продемонстрував свою роботу в одному із важливих напрямків життя. Принагідно подякувала всім членам комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій за толерантність, розуміння, надання кваліфікованої методичної допомоги, об’єктивний і конструктивний підхід та належну оцінку діяльності служб цивільного захисту Жмеринщини. Адже наше спільне головне завдання – це збереження життя і здоров’я людей.

Залишити відповідь