ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

НА ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО  ПЕРЕВІЗНИКА

1. Жмеринська районна державна адміністрація (далі – Організатор) відповідно до розпорядження від 15 липня 2021 р. № 169 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування» оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Жмеринського району Вінницької області (внутрішньорайонні маршрути).

2. Перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Жмеринського району (внутрішньорайонні маршрути)

п/п№ маршруту/  № рейсуОб’єкт конкурсуКоротка характеристика об’єкта конкурсуВимоги до автобусів  Особливості періодичності    перевезень
найменування маршрутучас відправлення з кінцевих пунктівпротяжність кмкількість: основний + резервний
1.233а – 234аБар АС – Верхівка17:55//18:3022М2, М3, А, І, ІІ1Постійно
2.211а-212а 213а-214аКаришків – Лісове – Копайгород – Бар АС6:50, 13:25// 12:00, 14:5550М2, М3, А, І, ІІ1Постійно

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 42 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу  з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня  2008 № 1081 (далі – Порядок) та від 28 жовтня 2019 року № 461 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів наавтобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Жмеринського району Вінницької області (внутрішньорайонні маршрути)», яке зареєстровано в Головному Територіальному Управлінні  юстиції у Вінницькій області 12 листопада 2019 року № 128/1782.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву та такі документи:

1. Завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2. Перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу, якімають відповідати критеріям:

2.1) забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року № 499/13766 (зі змінами та доповненнями) на приміських маршрутах автобусів категорій М2 та М3 Клас автобусів на приміських маршрутах –  А В І, II, III;

2.2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю, відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

3. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

  • Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.
  • Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

6. На кожному об’єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менш одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим умовам, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів – зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати  до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять       характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а  також  інвестиційний  проект-зобов’язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п’яти років.

7. Копії ліцензійних карток, копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

8. Копію документа, що підтверджує проведення процедури санації  (за умови проведення санації);

9. Анкету встановленого зразка;

10. Планову вартість проїзду.

Документи для участі в конкурсі в закритому конверті з позначкою № 1 та конверт з позначкою № 2 (який містить заяву), опускаються в скриньку  з позначкою «Для документів на конкурс»  до 13 серпня  2021 року включно за адресою: вул. Б. Хмельницького, 14, 3 поверх, Жмеринської райдержадміністрації з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00 (робочі дні). На конвертах № 1 та № 2 необхідно зазначити дату конкурсу на участь у якому подаються документи, та назву перевізника-претендента.

Конверт (пакет) з позначкою “№ 1”, має містити документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою “№ 2”, має містити документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Засідання конкурсного комітету буде проведено 01 вересня 2021 року  за адресою: 23100, м. Жмеринка, вул. Б. Хмельницького, 14, 3 поверх, Жмеринської райдержадміністрації, зал засідань (3 поверх).   Початок роботи о 11.00.

За отриманням інформації щодо умов до об’єкта конкурсу, номерів рейсів та розклад руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів, отримання анкет, бланків тощо звертатись до відділу стратегічного розвитку та економіки управління з питань правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Жмеринської районної державної адміністрації (3 поверх) адміністративної будівлі. Телефон для довідок: (04332) 2-00-10.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника), повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

________________________________________________

Залишити відповідь