Голова Жмеринської РДА особисто перевірила готовність приймального відділення центральної районної лікарні.

Голова Жмеринської РДА особисто перевірила готовність приймального відділення центральної районної лікарні.

Цимбал Інна, голова Жмеринської райдержадміністрації відвідала КНП «Жмеринська районна центральна лікарня», де на завершальному етапі відбувається підготовка до відкриття приймального відділення Жмеринської центральної районної лікарні, наразі очікується останній законодавчий крок – отримання ліцензії в Державній інспекції ядерного регулювання України на використання КТ.

     Будівельні роботи першої черги виконані на 100%. Друга черга -реанімаційне відділення-здаватиметься за два місяці.

     У всьому приміщенні ( перша та друга черги) проведено заміну усіх інженерних систем та споруд. Розведено систему медичних газів у приміщеннях. Обладнано пожежну сигналізацію. Облаштовано під’їзд “швидкої” та впорядковується територія.

     КТ буде безкоштовним за направленням сімейного лікаря!

Головний лікар лікарні Боровський Ростислав Васильович розраховує, що наступного року буде проведено і утеплення усього приміщення за підтримки державного бюджету за сприяння Ірини Борзової Народного депутата України та Сергія Борзового – голови Вінницької ОДА, як це відбувалося і поточного року, коли їх спільними зусиллями вдалося направити кошти як на ремонт, так і на придбання дороговартісного діагностичного обладнання!

Leave a Reply