«Підготовка та проведення жнив – 2021 на Вінниччині».

«Підготовка та проведення жнив – 2021 на Вінниччині».

У Гайсинському районі, на території Тростянецької селищної територіальної громади, в селі Олександрівка 15 липня 2021 року за участю Сергія Борзова  голови Вінницької обласної державної адміністрації, заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Здітовецького, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка,  директора ДП ДГ «Олександрівське» Олени Воротнюк, заступників голів районних державних адміністрацій, голів територіальних громад та керівників сільськогосподарських підприємств відбувся обласний науково-виробничий семінар на тему «Підготовка та проведення жнив – 2021 на Вінниччині».

За дорученням Інни Цимбал,  голови Жмеринської РДА, у роботі семінару взяли участь представники від Жмеринської РДА: заступник голови Євгеній Корнійчук,  начальник управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Павло Кукурудза  та начальник відділу стратегічного розвитку та економіки Яків Парчевський.

Під час проведення науково-виробничого семінару  Сергій Борзов дав старт жнивам – 2021 року у Вінницькій області.

Вперше сівши до новенького зернозбирального комбайна, голова ОДА Сергій Борзов поділився враженням:

«Сучасна комфортна техніка – це не старий трактор. І кондиціонер рятує від рекордної спеки».

Учасники науково-виробничого семінару на чолі із очільником області побували на експериментальних ділянках, де вирощують більш як 20 сортів пшениці вітчизняної селекції та оглянули оновлений  парк сільськогосподарської техніки ДП дослідне господарство «Олександрівське».

Як зауважила директорка підприємства Олена Воротнюк, тільки цьогоріч для потреб ДП ДГ «Олександрівське» було закуплено 10 одиниць новітньої сільгосптехніки, адже тут обробляють понад 3528 га землі, вирощуючи озимі та ярі культури на зерно, технічні і кормові культури.

Утримується в  ДП «Олександрівське» і чимале поголів’я ВРХ (1314 голів) та свиней (280 голів), тож робочі місця із гідною заробітною платою тут мають більш як 200 осіб.

Не випадково саме це успішне дослідне господарство стало сьогодні місцем проведення науково-виробничого семінару на тему «Підготовка та проведення жнив – 2021 на Вінниччині».

Залишити відповідь