Нарада з питань комплексної перевірки в області Державною службою з надзвичайних ситуацій.

   Нарада з питань комплексної перевірки в області Державною службою з надзвичайних ситуацій.

      Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася нарада, на якій анонсовано початок в області комплекної перевірки Державною службою з надзвичайних ситуацій, що триватиме з 19 по 30 липня.

     Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов наголосив, що у кожному із шести районів області, кожній територіальній громаді здійснюються комплекс заходів, націлений на створення надійної системи захисту населення від надзвичайних ситуацій.

     Ільченко Микола Володимирович- заступник голови ДСНС, вказав на те, що подібні перевірки мусять містити не лише зауваження про недоліки, а мають на меті підтримати на місцях та надати організаційно-методичну допомогу. Микола Володимирович обіцяв особисто комунікувати із кожним районом не тільки в розрізі перевірки, а й у наступні періоди.

     У нараді прийняли участь голова РДА Цимбал Інна Володимирівна та завідувачка сектору з оборонної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Яковець Наталія Яківна.

     Перевірка вказаних питань у Жмеринському районі, його восьми громадах розпочнеться 21 липня. Впевнені, що район достойно продемонструє багаторічну роботу у життєво важливому напрямку.

Залишити відповідь