Спілкуємось з людьми.

      До Жмеринської райдержадміністрації звернулися жителі мікрорайону «Сектор». На звернення миттєво відреагувала голова РДА Інна Цимбал разом з заступником Євгенієм Корнійчуком. Під час жвавого спілкування побачили, що є багато не вирішених проблем.

    Головним чином, мешканців цікавив стан ліній електропередач, які проходять просто через заросші дерева, що може привезти до нещасних випадків від впливу електричного струму . Люди неодноразово зверталися у відповідні інстанції, але проблема й досі не вирішена. В ході спілкування із жителями мікрорайону також обговорено і ряд інших проблемних питань: постійні проблеми з водопостачанням, перебої з електроенергією, напівзруйнована будівля в аварійному стані, тріщини  та протікання даху в багатоквартирному будинку.

       Загалом зустріч пройшла у конструктивному форматі, за що Інна Володимирівна подякувала жителям мікрорайону. Домовились про обов’язкові письмові звернення від жителів з питань, які обговорені,  що дасть підстави направити доручення у відповідні інстанції для сприяння якнайшвидшому вирішенню питань, поставлених жителями.

     Наразі , оскільки був присутній начальник Жмеринської дільниці СО «Шаргородські електричні мережі» Олександр Носач уже запланована у тижневий термін робота з обрізки дерев, що межують з лініями електропередач.

    За місяць заплановано розширену зустріч – нараду жителів та відповідальних осіб за життєзабезпечення.

Залишити відповідь