Сергій Борзов: Збільшуємо масштаби відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Вінниччини

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво оновленими шляхами «зшиваємо» Вінницьку область: з’єднуємо села, міста, громади, райони.

На цьому наголосив Голова ОДА Сергій Борзов.

Так, керівник регіону зазначив, що на Вінниччині триває капітальний ремонт дороги О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород – 11,2 км. За два роки (2019-2020 рр.) на дорозі Вороновиця-Тиврів-Шаргород відремонтували 13 км за рахунок видатків Державного дорожнього фонду.

«Торік у процесі обстеження для вибору пріоритетних об’єктів виявили суттєві дефекти та пошкодження на іншому відрізку, адже дорога збудована у 70-х роках. Ця ділянка проходить через три населені пункти – Черемошне, Красне та Нове Місто. Вона забезпечує транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською та Шаргородською, Гніванською територіальними громадами, а також з’єднує дороги державного значення.

Сьогодні там іде ремонт – 11,2 км», – підкреслив Сергій Борзов. 

Таким чином, на цій ділянці дороги розширять проїзну частину до 7 метрів, проведуть фрезерування старого дорожнього полотна, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття, у межах населених пунктів влаштують тротуари та автобусні зупинки. Також урахують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення – облаштують пандуси та установлять бортові камені у понижені. Для збирання та відведення поверхневої води до водоскидних споруд передбачене влаштування прикрайкових лотків, бортових каменів. Для безпеки руху доповнять відсутні дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. Наразі виконано підготовчі роботи, видалено порослі та поширено проїзну частину. Завершити об’єкт планують до кінця 2022 року. Всього – 24,249 км відремонтованої дороги.

#великебудівництво_вінниччина

Leave a Reply