Відбулася онлайн нарада

Впровадження реформи децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад надало великої актуальності питанню передачі об’єктів спільної власності району в комунальну власність  територіальних громад.

З цього приводу 07 липня голова Жмеринської районної державної адміністрації Інна Цимбал  спільно із заступником Євгенієм Дубовим, керівником апарату Жмеринської РДА Володимиром Твердохлібом, керівниками структурних підрозділів взяли участь в онлайн нараді   з питання передачі у комунальну власність відповідних територіальних громад об’єктів державної власності.

Онлайн нараду проводив заступник голови Вінницької ОДА Піщик О.В та начальник управління розвитку територіальних громад та інфраструктури Зонова М.В., за участі     регіонального відділення Фонду державного майна України по  Вінницькій  області.

            У ході проведеної наради учасники обговорили практичні  питання, що виникають в процесі передачі майна з державної власності до комунальноі, правовий механізм їх вирішення, проблемні аспекти та спірні ситуації,

smart
smart
smart

Залишити відповідь