Сергій Борзов: Якісні дороги та інфраструктура – це не лише про комфорт, це про безпеку, про підвищення рівня життя та розвиток всього регіону

««Дорогу президентів» на Вінниччині відремонтують у 2021 році» – Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА проінформував про хід робіт на автошляху Немирів-Ямпіль.

Сьогодні дорогу Р-08 ремонтують у рамках програми Президента Володимира Зеленського #ВеликеБудівництво.

Лише на початку року Президенти України і Молдови підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу між країнами.
І вже у травні на Вінниччині приступили до ремонту 116 кілометрів дороги «Немирів – Ямпіль», яку назвали «дорога президентів».
На об’єкті працює 300 одиниць дорожньо-будівельної техніки.
Крім того, за словами Сергія Борзова, передбачений ремонт п’яти мостів на цій дорозі. Завершити роботи планують у 2021 році.

«Якщо зараз поїдете дорогами Вінничччини, побачите, що у регіоні за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» йде реконструкція доріг, старих доріг, до яких не доходили дуже багато років, – зауважує Сергій Борзов.

«Якісні дороги та інфраструктура – це не лише про комфорт, це про безпеку, про підвищення рівня життя та розвиток всього регіону.
А ще це робочі місця.
Є робота і результат.
Уся філософія «Великого будівництва» спрямована на об’єднання України – усієї інфраструктури», – підсумував голова ОДА.

Залишити відповідь