Сергій Борзов: «Велике будівництво» – це знак якості. Програма Президента працює!

Заклади медицини, школи та дитячі садочки, які реалізуються у межах Програми Президента «Велике будівництво» у регіонах України, мають найвищий відсоток будівельної готовності. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час селекторної наради з представниками обласних державних адміністрацій.

«Підбиваємо підсумки реалізації Програми Президента «Велике будівництво» за перше півріччя цього року. Наразі загальна будівельна готовність об’єктів складає близько 50%. Лідери з будівельної готовності об’єктів «Велбуду» – це Дніпропетровська, Вінницька та Донецька області», – проінформував Міністр Олексій Чернишов.

https://www.minregion.gov.ua/…/velyke-budivnycztvo-u…/

Варто зазначити, що у 2021 році у рамках Програми на Вінниччині заплановано реалізувати 9 проєктів: три дитячих садочки; три проєкти спортивного спрямування (зокрема, два басейни); один об’єкт галузі «Культура»; два заклади медицини.

Усі проєкти відповідають визначеним пріоритетам Державної стратегії регіонального розвитку та регіональної стратегії розвитку.

«Велике будівництво» – це знак якості. Програма Президента працює! Вінничани уже побачили: у 2020 році в області на 100% виконали завдання «Великого будівництва» – вчасно завершили усі 15 об’єктів», – прокоментував Голова ОДА Сергій Борзов.

Зауважимо, що у 2021 році до Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 об’єктів соціальної інфраструктури по всій Україні.

#великебудівництво_вінниччина

#ВеликеБудівництво

Залишити відповідь